Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 6 komentarzy

politycznybigos

ppaleczny - refleksje na tematy polityczne w Polsce i na świecie

A. Michnik - antykościelna krucjata Postępowego Zadufka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na trzy tygodnie przed pierwsza tura wyborów samorządowych środowisko skupione wokół red. naczelnego „Gazety Wyborczej” doszło do wniosku – samobójczego politycznie -, że tylko ordynarna krucjata antykatolicka może doprowadzić do klęski PiS –u.

 

Na trzy tygodnie przed pierwsza tura wyborów samorządowych środowisko skupione wokół red. naczelnego „Gazety Wyborczej” doszło do wniosku – samobójczego politycznie -, że tylko ordynarna krucjata antykatolicka może doprowadzić do klęski PiS –u. Jest to czyste szaleństwo, sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i elementarną wiedzą o strukturze polskiego społeczeństwa oraz jego preferencji wyborczych.

  W „Magazynie Świątecznym” „Gazety Wyborczej” z dnia 29 września br. zamieszczono same materiały, których tytuły przypominają – ile razy to można pisać – stalinowską propagandę: „Sto tysięcy złotych na dywanie biskupa, czyli jak zarabia polski kler”, „A może tak zerwać konkordat? Jan Hartman o relacjach Polska - Watykan”, „A może tak nakręcić sequel „Kleru?” Historii by nie zabrakło”. I inne spisane z tygodnika „Nie” i „Trybuny Ludu” z lat 50 –tych XX wieku. Ta krucjata doprowadzi do miażdżącego zwycięstwa PiS w wyborach samorządowych.

 

  Dlaczego? Na to pytanie najlepiej odpowiedział w tygodniku „Polityka” (ideowy sojusznik „GW”, którego redaktorzy zachowują jednak zdrowy rozsądek) Rafał Kalukin w artykule pt. „Bitwa o wieś”. Autor stwierdza, cytuję: „Od wyniku PSL w sejmikach wojewódzkich zależy w tych wyborach najwięcej. Jeśli ludowcy zawiodą, PiS zdobędzie większość urzędów marszałkowskich i ostatecznie zmonopolizuje system dystrybucji publicznych zasobów. A wtedy droga do oligarchicznego modelu władzy, jak na Węgrzech, będzie otwarta.”.

 

  Koniec cytatu. Otóż PSL odwołuje sie do tradycji katolickich – w gruncie rzeczy jest na gruncie polskim partia katolicka, jednocześnie sprawowała przez osiem lat władzę z partią liberalna czyli PO. Rozpoczynając krucjatę antykościelną – A. Michnik – podważa pozycję PSL na polskiej prowincji i umożliwia w ten sposób wprowadzenie w Polsce dyktaturę PiS, którego slogan można już w tej chwili sobie wyobrazić; „Każdy sojusznik PO jest wrogiem Kościoła”. PSL był i jest sojusznikiem PO. Szaleństwo? Czy polityczna demencja? Środowisko tzw. „lewicy laickiej” kilkakrotnie proponowało polskiemu społeczeństwu polityczne samobójstwo np.....

 

sila-lewicy.pl/wybory-samorzadowe/157-a-michnik-antykoscielna-krucjata-postepowego-zadufka

KOMENTARZE

  • @ Autor
    Jak widać się im kręci .Salut. :))) https://www.youtube.com/watch?v=xi03-BIC6D8
  • @Repsol 16:11:24
    Warto wspomnieć, że film "Kler" został według reżysera Smarzowskiego zrobiony według książki korespondenta prasy holenderskiej Ekke Overbeeka. Overbeek siedzi już wiele lat w Polsce, i niemalże co tydzień wysyła fantastyczne kłamstwa do dziennika Trouw. Znam go, nienawidzi Polski jak typowy nazista, w oparciu o starą nienawiść kalwińskiej Holandii, do której doszła propaganda nazistowska, a obecnie liberalno-marksistowska. Holandia jest najbardziej antypolskim krajem na świecie, i to powinno wreszcie dotrzeć do Polaków. Timmermans się tam niczym nie wyróżnia, jest typowym tępym Holendrem! Holendrzy nawet w Brukseli ciągle atakują Niemcy, że są zbyt łagodne w stosunku do katolickiej Polski. Zamiast kogoś takiego natychmiast wydalić na mordę jak Kozlovską jako persona non grata to robi się dla nich jeszcze kosztowne spotkania i poświęca na to masę pieniędzy na zadeklarowanych wrogów Polski i Polaków. Ów Overbeek jest bliskim przyjacielem Michnika, i korzysta z bezpłatnego gabinetu i telefonu w redakcji GWna. Ekke Overbeek godnie kontynuuje tradycje i osiągnięcia holenderskich ochotników z holenderskich dywizji i batalionów Waffen SS, które w Południowo-Wschodniej Polsce (dzisiaj Zachodniej Ukrainie) zamordowały przeszło pół miliona obywateli polskich, w większości żydów. Niemcy otaczali miasteczko w Małopolsce Wschodniej, i do środka wpuszczali Holendrów. Nikt żywy z mieszkańców już z niego nie wychodził. Kolejnym krokiem były pociągi z dobrem mieszkańców, przewożące to do Holandii. Polsce należą się oczywiście także i od Holandii a nie tylko Niemców odszkodowania wojenne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31